10 טיפים-איך להתחיל להתאמן ולא להפסיק

היי לך! אם את פה סימן שגם את מרגישה כמו נשים רבות אחרות, את הקושי הזה בהתמדה באימונים. לפעמים אנחנו יודעות כמה זה חשוב, מרגישות בגופינו, אבל, היומיום הלחוץ, הילדים, הבית.. נו תירוצים לא חסר :)


אבל מה כן אפשר לעשות? האם זה יכול לשתנות? האם אי פעם אצליח שזה יקרה לי?

התשובה היא כן!!

אני הדר, בת 35 נשואה ואמא לשני קטנטנים.

כבעלים של סטודיו לפילאטיס לשעבר, מאמנת כושר אישית, ניסיון של עשור בתחום וידע רב, אני רוצה להגיד לכן.

יש דרך. קבלו 10 טיפים. 1. חינוך נכון אם את קוראת את המדריך הזה, ואת בשנות ה 20 שלך, זה מעולה.

כי את יכולה להיכנס כבר עכשיו לכושר שיא שלך, להקפיד על התזונה ולפתח את ההרגלים האלה שיובילו את חייך לבריאות טובה.

תקפידו כבר עכשיו על טכניקה נכונה, ולאורך השנים תרגישו איך האימונים אפקטיביים יותר עבורכן, כי אתן מתאמנות כמו שצריך. 2. מסגרת בזמנים קשים: של עומס, של שגרה שוחקת, המסגרת עוזרת! תמצאי את המסגרת שמתאימה לך ותתחייבי אליה.

הקמתי את מרימות ממש מהמחשבה הזאת.

איך אני אוכל לעזור למתאמנות להתמיד. יש כוח במסגרת יש כוח בתמיכה. אל תעשי את זה לבד, אם את יכולה, תעשי את זה במסגרת איתנו. 3. להינות מזה תלמדי להינות מזה. בסופו של דבר הזמן שאת מתאמנת מתחרה בזמן שלך בנטפליקס או בזמן על הספה. אם תהני מזה יהיה לך יותר קל להתמיד בזה.

האימונים שלי מותאמים אלייך. בקצב שלך. את לא תיבהלי או תרגישי רע, את תרגישי שהגעת למקום הנכון. כי אני מאמנת- אותך -והאימון הוא בשבילך.

4. תגדירי מטרות ריאליות קודם כל מטרות קצרות טווח: אני צריכה השבוע לעשות הליכה/שני אימונים. המטרות ישאירו אותך על המסלול. מרוכזת. יתנו לך מוטיבציה!

מידי שבוע ביום ראשון, אני כותבת בקבוצה: תציבו יעדים. כמה אימונים אני עושה השבוע? המטרה חייבת להיות ריאלית. 5. תלמדי להיות יעילה עם הזמן שלך באימון ובחיים האימונים של "מרימות" מותאמים לאימהות ולנשים מאוד עסוקות: עובדים על כל הגוף, יעיל ואפקטיבי: אורך האימון 30 דק'.

והפלוס הגדול:

כשאנחנו מתאמנות מהבית. אנחנו חוסכות המון זמן.

זמן ההתארגנות, הנסיעה, הלקשקש עם אנשים על הדרך, נסיעה חזרה..

במקום זה את נכנסת לחדר, עושה אימון של 30 דק' וממשיכה ביום שלך!! 6.תרשמי ביומן ברגע שזה ביומן, זה קבוע, מקבל את העדיפות, משוריין!! ויש הרבה יותר סיכוי שזה אכן יקרה ותגיעי לאימון. 7.קווים אדומים תגדירי לעצמך קווים אדומים ריאליים ומדידים , תרשמי אותם ותעמדי בהם. גם בתקופות הלחוצות: קו אדום במשקל, קו אדום באימונים השבועיים (לפחות 2 אימונים), מה שלא תחום מתפספס בתקופות לחוצות.

8.תני כבוד לאימון וכבוד לתזונה תתני כבוד לאימון. כבוד לתזונה. למה שהם עושים בשבילך ומה הם עושים ממך.

כשאת תראי את הערך העצום, את תתני לאימונים את העדיפות והקדימות שמגיעה להם. 9.לכל הרגל טוב יש הרגל רע לכל הרגל טוב יש הרגל רע שמתחרה בו. לשינה- זמן מסכים. לאימונים- זמן נטפליקס וספה. לאוכל בריא ומזין, אוכל שאיננו כזה..להגיד כן לדברים הנכונים מתקשר גם לפגיעה במתחרים שלהם. כדי לשפר את הסיכויים שלך, דעי איך לפגוע במתחרים. 10. למה חזק תעבדי על הלמה שלך. תצרי לעצמך למה חזק, ותתזכרי את עצמך. יש לזה כוח חזק מאוד. לדוגמנים לדוג' ושחקנים יש למה מאוד חזק לאימונים ותזונה מוקפדת. אחרת לא יעסיקו אותם. גם למתבגרים ורווקים. אצל אנשי משפחה, הלמה נוטה להיות חלש יותר, עד שזה ממש מפריע אסתטית, או שיש פתאום בעיות רפואיות.

למה חלש נוטה להפסיד למתחרים מהסעיף הקודם.

אבל זה לא חייב להיות ככה. לא אם תעבדי על זה.

תמצאי את הסיבה להילחם עליה. תחשבי מי את רוצה לנסות להיות. ומי את לא רוצה להיות. תבני לעצמך למה חזק. ככל שהוא יהיה יותר חזק הוא ילחץ עלייך להלחם ולא לוותר.

כדאי לקרוא...