7 סיבות למה את צריכה מאמנת כושר אישית

הרבה שואלים אותי למה צריך מאמנת כושר אישית? מה ההבדל מאימון בקבוצה? למה זה כל כך יקר? מבטיחה לענות על הכל, אבל לפני הכל, תשאלי את עצמך:

-כמה זמן כבר את אומרת לעצמך שאת צריכה להתחיל לעשות ספורט, ושום דבר לא קורה?

את לא מצליחה למצוא מסגרת?

את לא מצליחה להוציא את עצמך לחוג? או שאולי את כבר מתאמנת שנים, אבל שום דבר לא משתנה את לא מרגישה התקדמות? את צריכה מאמנת כושר אישית.

והינה למה:

1. זמינות. אני מגיעה אלייך הביתה, בזמן שנוח לך ומתאים לך. כמה פעמים אמרת לעצמך שאת רוצה להתחיל ואין לך זמן? מאמנת כושר אישית מגיעה אלייך הביתה, ככה שאין תירוצים, מינימום בזבוז זמן על נסיעות. מה שגורם לך להתמיד. התמדה היא המפתח להצלחה שלנו באימון.

רק בזכות התמדה את תוכלי להרגיש שאת בתוך תהליך. עם מאמנת כושר אישית את תראי התקדמות משיעור לשיעור ותרגישי את השינוי והשיפור באיכות החיים ובבריאות שלך. לכן אם את מרגישה שקשה לך להביא את עצמך לצאת מהבית, או שאת לא מצליחה למצוא את המסגרת. מאמנת כושר אישית היא בדיוק בשבילך.

2. אפקטיביות. למה אימון עם מאמנת כושר אישית הוא כל כך אפקטיבי? תחשבי על זה, את מגיעה לקבוצה, של 10, 20 נשים, חלק מהזמן את מדברת עם חברה שלך, חלק מהזמן את מנסה להבין מה המדריכה רוצה ממך, חלק אחר מהזמן את לא בטוחה אם את מבצעת את התרגיל בצורה נכונה וחלק מהזמן את מוותרת לעצמך, מפסיקה באמצע, נחה לרגע, מסתכלת בטלפון.. נשמע מוכר? מאמנת כושר אישית, נמצאת לידך כל הזמן ודואגת שתבצעי את התרגילים בצורה רציפה, נכונה ומדוייקת. הכי מדוייקת שיש. כשאת מבצעת את התרגיל בצורה לא נכונה, היא מתקנת אותך ומלמדת אותך.

כשהיא רואה שאת זקוקה למנוחה היא משנה ומתאימה אלייך.

כשהיא רואה שאת מסוגלת ליותר היא לוקחת אותך למקסימום שלך. אין הסחות דעת. יש 100% עבודה, 100% אפקטיביות, מה שמוביל לתוצאות אמיתיות בזמן יותר קצר והתקדמות מאימון לאימון.

3. למידה. למידה של כלים לכל החיים. כמה פעמים הרגשת חוסר ביטחון בידע ובביצועים שלך? לא היית בטוחה את את מתאמנת בצורה נכונה? ובכן זה לגמרי בצדק. כי צריך לדעת איך להתאמן.

באימון אישי, המאמנת נותנת לך פידבק כל הזמן ומאמנת אותך לעבודה נכונה עם הגוף.

עבודה נכונה עם הגוף, נטמעת בגוף עם התרגול. יש לכך סיבה. כמו כשלומדים שפה חדשה, גם באימון, כשאת מתעייפת או במאמץ גדול מידי את תמיד תחזרי לטעות. לכן צריך לתרגל הרבה חזרות בצורה נכונה, כדי להטמיע בגוף את התנועה. בעזרת סבלנות והתמדה, כמו כל הדברים הטובים בחיים, לא בשיעור אחד או שניים.

בתהליך של אימון אישי את לומדת איך לעבוד בצורה נכונה עם הגוף. איך עושים סקוואט, איך עושים פלאנק... הכלים האלה יישארו איתך וילוו אותך לכל החיים.

4. מותאם אלייך. אימון עם מאמנת כושר אישית, הוא אימון 100% אפקטיבי. מכיוון שהוא מותאם למידות שלך. הוא ברמת הקושי שאת צריכה.

בהדרגתיות שאת זקוקה לה. כמה פעמים נכנסת לשיעור והרגשת שהוא קשה מידי? או קל מידי? באימון אישי בונים את הכושר ומתקדמים בקצב שלך מנקודת ההתחלה שלך.

הוא מותאם אלייך, אם את סובלת מכאבי גב, אם יש לך כתפיים שמוטות (גב שנראה "קולב") בעיות יציבה כאלה ואחרות. באימון אישי ניתן להתמקד ולעבוד על היציבה שלך כך שתוכלי באמת לראות שיפור ביציבה, במנח הגב.

אם את רוצה להתמקד באזורים מסוימים, באימון כושר אישי אפשר להתמקד במטרות הספציפיות שלך.

אם את בהריון, מאמנת כושר אישית מתאימה את האימון בדיוק למה שאת מרגישה באותו יום ובאותו שבוע של ההריון. להתאמן בהריון, זה לא רק להתאמן בגבולות ה"מה מותר ומה אסור לי" , אלא אימון שיעזור לך בלידה, בין אם את רוצה לידה פעילה או לא, אימון שיעזור לך גם בתקופה שאחרי הלידה.

כשהאימון מותאם למידות שלך ולמטרות שלך הוא האימון הכי אפקטיבי שיש.

5. מוטיבציה. מלבד האימון הפרונטלי, שהוא שעה/שעתיים בשבוע, אני איתך בקשר כל הזמן. אנחנו ביחד בתהליך הזה, עם כל העליות, המורדות, הקשיים וההצלחות. יש לך תמיד עם מי לדבר ואל מי לפנות. זה שווה המון! לפעמים זה כל מה שצריך כדי להמשיך ולהתמיד ולהגיע למטרות שלך. אני נותנת לך שיעורי בית ובודקת אם את עושה אותם.


6. ליווי תזונתי. אם המטרה שלך היא לרדת במשקל, או אם היא סביב חיטוב הגוף, אנחנו נעבוד על ההרגלים התזונתיים שלך. כל מאמנת ניגשת לעניין הזה לפי ה"אני מאמין" שלה. באם תרצי לעבוד על התזונה שלך, אני לא מאמינה בתפריטים, אני גם לא דיאטנית ולא מוסמכת לתת לך תפריט. אנחנו ננתח את ההרגלים התזונתיים שלך ולאט לאט נשנה אותם בהדרגה, כך שיהיו בריאים, מזינים ומאוזנים יותר.

7. אימון מנטלי. יש חוזק מנטלי בהשקעה באימון שאפשר לקחת למקומות אחרים בחיים.

לא רק שאת משקיעה בעצמך, בגוף שלך, בתזונה שלך. האימון משפיע על כל האספקטים של החיים ונותן לך מוטיבציה להשתפר בהם. במקום לשבת ולדבר על הבעיות, את מוציאה הכל באימון, מרגישה יותר טוב, נראית יותר טוב, זה מעגל של אושר.

כדאי לקרוא...